HAKKIMIZDA

Uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübe ve kazandığı güveni esas alan

firmamız,her geçen gün hizmet ağını genişleterek sektöründe marka olmayı başarmıştır. YV YAŞAR KAROSER VE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak siz değerli müşterilerimizi sizin için en uygun üstyapıyı üretmek için işletmemize beklemekteyiz.

 

Bursa- Mustafakemalpaşa’da kurulan Yaşar Karoser  müşterilerine kalite ve güven anlayışıyla hizmet vermektedir. Bu 15 yıllık sürede  müşterilerine verdiği hizmet ile bölgede ve ülkede güven ve kalitenin adı olmayı başaran Yaşar Karoser, genç kadrosu ve seri imalatıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Günümüzün ekonomik koşullarında kaliteli seri üretim yapmak ve aynı zamanda ekonomik olarak müşterilerine en uygun hizmeti sunarak ayakta durmak oldukça zordur.Herşeye rağmen Yaşar Karoser kalitesinden ödün vermeden en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize en ekonomik şartlarda sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir şirket olmak.

null

MİSYONUMUZ

YAŞAR  KAROSER’e dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.